Detayl Filtre

Markalar
Stok Durumu
Fiyat Aralığı

  Erkek Üniforma


  En Şık Erkek Üniforma Modelleri

  Sağlık kuruluşunda görevli olduğunuz saatlerde ya da nöbet saatlerinde konforlu kıyafetler kullanmanız büyük önem taşıyor. Kendinizi uzun mesai saatlerinde rahat hissetmenizi sağlayacak olan erkek üniforma modelleri sizin için de en doğru tercih olabilir. Bu ürün modellerini sitemizden temin edebilir ve böylelikle en kaliteli erkek doktor üniforması modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Erkek doktor takımları pamuklu ve kaliteli kumaşlardan hazırlanıyor. Yoğun mesai saatlerinde bile ekstra terlemeye neden oluyor ve özel kesimi sayesinde hareket kabiliyetini engellemiyor. Böylelikle kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissetmenize olanak sağlıyor. Alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan erkek doktor takımı modellerinde en geniş renk skalasını sitemizde bulabilirsiniz.

  Erkek Doktor Üniformalarında Geniş Renk Skalası

  Popüler renklerle birlikte desenli kumaşların kullanıldığı erkek doktor takımları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Alt parçanın cepli ve pantolon formunda dizayn edildiği takımlarda üst parça ise v yaka ya da hakim yaka kesimi ile tasarlanabiliyor. Dinamik bir görünüm isteyenler üst parçanın desenli kumaşlarla hazırlandığı modellere yönelirken daha sade bir görünüm isteyenler desensiz kumaşlardan hazırlanan modelleri tercih ediyor.

  Seçenekleriniz arasında popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen erkek Dr. Greys cerrahi takımlar da bulunuyor. Dr. Greys modeli takımlar arasında terikoton ince kumaştan dizayn edilen modelleri de görebilirsiniz. Geniş renk skalası bu tasarımlar için de geçerli olduğundan beğendiğiniz renklerde doktor üniforması tasarımlarını sitemizden pratik bir şekilde temin edebilirsiniz.

  Dr. Greys Modeli Takımları Mutlaka İnceleyin

  Sitemizden erkek doktor önlüğü modelleri de temin edilebiliyor ve doktor takımları üzerine önlük modelleri de rahatlıkla girilebiliyor. Kısa kollu ve cepli olarak dizayn edilen üst parça üzerine dilerseniz isim yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Bu tasarımlar sadece kalite ve şıklık bakımından değil uygun fiyatları bakımından da cazip bir seçenek oluyor.

  Sağlık hizmeti verirken kendinizi rahat hissetmeniz büyük önem taşıyor ve bu rahatlığı size sunacak olan doktor üniforması modelleri de sitemizde yer alıyor. Tasarım seçeneklerini gözden geçirerek en uygun olan için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişler çok kısa bir süre içerisinde teslim ediliyor.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4